Kamuoyuna Duyurulur

Çeşitli medya organlarında firmamız ve uygulamamız hedef alınarak kullanıcı kişisel bilgilerinin alındığına dair tamamen iftira amaçlı haberler yayınlanmıştır.

Öncelikle bilinmelidirki iftira ve yalan haberler ile firma ve şahsiyetimizi hedef alan ithamlar nedeniyle Cumhuriyet Savcılığına Suç duyurusunda bulunulmuştur. Daha önceki kamuoyu duyurularımızda da belirttiğimiz gibi uygulamalarımızın hiç birinde hiç bir şekilde mikrofon erişim izni bulunmamaktadır. Uygulamamız çoğu mobil uygulama gibi merdiven altı bir uygulama olmayıp, firma adına kayıtlıdır. Uygulamamızda hiç bir şekilde dışarı veya freelance yazdırılmış kod bulunmamakta ve en ince detayına kadar incelenmeye de açık bulunmaktadır.

Firmamız ve yazılımımız haksız yere karalanmakta ve bu bizleri derinden üzmektedir. Ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu zor dönemde, sadece insanların dini yaşamalarını kolaylaştırmak maksadıyla yapılan bir mobil uygulamanın, deli saçması bir komplo teorisinin merkezinde olmasını anlamakta zorluk çekmekteyiz.

Şunu tekrar ifade etmek gerekirki, Firmamız tüm yazılımlarını SADECE ilgili platformların marketlerinde yayınlamaktadir. IOS için Apple Store, Android için Play Store ve Windows için Windows Store dışında firmamız uygulama yayınlamamaktadır.

Yaptığımız tüm kamuoyu duyurularına www.ezanvaktipro.com adresinden erişebilirsiniz.

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarımızda da mevcuttur

www.facebook.com/ezanvaktipro
www.twitter.com/ezanvaktipro

Kamuoyuna Duyurulur.